» Poradna » Ostatní

Zelena obrazovka pri propojeni pc s tv

Prosím o radu, běžně propojujeme TV s notebookem přes HDMI kvůli filmům atd..doteď vše šlapalo jak má, ale nyní je problém že po propojení obrazovka v TV zrní a když už se chytne tak je vše zbrvené do zelena..i když otevřu v noteboku treba internet, nebo cokoliv tak v tv je to proste zbarvené do zelena..nevíte někdo co stím?

Odpovědi na otázku

Vcelku jasne, poskozeny konektor nebo kabel. Ono neni rozumne to neustale pripojovat a odpojovat. Poridte si nejake medialni centrum jako prehravac a nechte ho zapojene trvale ;)

to my mame v tv vstup na usb a pripojeny ps4 takze prehravace vlastne 2 ale nekdy to dany format neprehraje nebo to neumi spojit titulky s filmem dohromady pokud je to zvlast atd

zvlastni je, ze kdyz propojime hdmi zpatky na tv - ps4 tak obraz jde v poradku..tak se bojim jestli mi neodeslo neco v notebooku..nemam ho ani rok

tak to gratuluju, pravdepodobne jste si odrovnali HDMI vystup na notebooku. Je docela dobre si uvedomit ze ty porty nejsou na neustale odpojovani a zapojovani stavne.Navic kdyz tam mate trvale pripojeny PS4 tak to proste prehravejte prez nej. Vlozit titulky do MKV kontejneru je otazka chvilicky.