..že prý jsem slepej

Můj kamarád mal ješte donedávna CRT monitor BELINEA a hrozně na něj nadával, že mu stále vnil obraz a podobně. Teďka mu máma koupila LCD monitor značky LG a pokaždé když jsem s ním, tak se chvastá že jaký to je skvělý obraz. Pritom já když mu řeknu že můj CRT monitor Sony Trinitron má o hodně lepší a ostřejší obraz tak my řekne, že jsem slepý a potřebuju dioptrie. Nevím co mu mám nato říct. Ono jemu je 22 let a stále sa háda s klukama co jsou mladší od neho. Poraďte jak ho mám přesvědčit, že můj monitor má lepší obraz.

Odpovědi na otázku

Co je skusit postavit vedle sebe?A neni ten tvůj kamerád náhodou Mirek?

a má aj fan stránku na www.zive.tk

Řešíváš často takové a podobné fatální problémy se svým okolím? Pravdu má zásadně ten, kdo má větší(ho). A ten, kdo se vytahuje, že má větší(ho), je také větší blbec.Jak porovnat napsal kolega CS hned v první větě...

A nemá náhodou pravdu? On LCD monitor pripojeny pres DVI ma lepsi obraz nez CRT pripojeny pres analog.

To bude Mirek, je mi to jasny :)

Tak pozor: je tu ještě jedna možnost a to Pavelka.............no i když ten tu nedávno psal, že nemá na inkoust do tiskárny, takže fakt zbejvá jen Mírek

Mirečku prečo sa biješ s 11-ročnými, keď vieš dopredu že dostaneš do držky.