» Poradna » Windows (a jiné OS)

Ze obnovit služby místního počítače (MMC) do továrního nastavení windows 10

Dobrý den,existuje možnost obnovení (původního nastavení služeb) v konzoly Microsoft Management Console? Operační systém windows 10?Nebo je nutné provést obnovení systému Windows do původního továrního nastavení?Můj dotaz zní asi velmi hloupě, ale při pročítání článků o "nastavení soukromí ve Windows 10" jsme zřejmě zakázal i službu na které závisí další služba a správný chod aplikací.Moc tomu nerozumím.Budu rád za zpětnou vazbu.DěkujiJ.

Odpovědi na otázku

No tak tu službu zase povol. A kde? No přece ve Službách...Nebo použij bod obnovy z doby před zakázáním.Tabulku vých. stavu všech služeb máš zdehttps://www.tenforums.com/tutorials/57567-restore-d... ------------------------Rozhodně není nutná tov. obnova či dokonce reinstalace....

Děkuji za reakci.Těch služeb je víc. A zakazoval jsem asi měsíc zpátky. Takže si přesně už nepamatuji některé ty služby.Za tabulku s vých. stavy služeb moc děkuji.J.

"Moc tomu nerozumím"Proč se tedy hrabeš ve službách? Přenech instalaci, konfiguraci a optimalizaci OS odborníkovi.