» Poradna » Notebooky

Že by porouchaná grafika ?

Zdravím, prosím o radu .. Mám instalovanou hru GTA IV, do téhle doby šlo vše bez problému, ale najednou hru dne zapnu a mám komplet předělaný rozlišení z ničeho nic a nemůžu s tim ani hnou ... Opakuju dříve to šlo bez problému!A teď v nastacení sem v oranžovém nápisu objevilo toto ... (po překladu)upozornění: nastavení grafiky jsou v blízkosti, nebo překračují doporučené limity zdrojů pro vás systém. Je doporučeno snížit nastavení grafiky, aby se spustit hru optimálněProsím o radu co s tím - popřípadě jestli neni něco s grafikou.. :( Děkuji.

Odpovědi na otázku

Aha problém vyřešen .. Odinstaloval jsem ovladač grafiky verze 334.67 beta a šlape to, jak má všechny hry..