» Poradna » Programy

Ze by jiz byly Windows XP bez der?

Nepripada Vam, ze cca posledni pul rok vychazi stale mene zaplat na Windows XP? Ze by jiz byly bez der? Nebo to zpusobuje humbuk kolem Windows Vista? Co myslite?

Odpovědi na otázku

IMHO to bude jen tím, že nesleduješ aktuální stav Co oči nevidí, to srdce nebolí. Podívej se na poslední díry ve všech verzích OS Windows v interpretaci animovaných kursorů a TT-fontů MS to naštěstí už zazáplatoval narychlo vydaným KB925902 včera večer (3.4.) (Poznámka pro rýpavého Linuxáka: všechny distribuce Linuxů obsahují daleko víc děr než všechny Windows dohromady

Mno s tim poctem je to mozny nebot Widle tohodle typu zacinaj od W2000. Dister Linuxu je nekonecne.... tudis je tam vice chyb. Ale na druhou stranu velka vetsina neni tak kriticka jako u vidli....

Zrovna tahleta aktualizace mi zrušila "Správce zvuku Realtek HD"zákl. desk GIGABYTE GA 8I945P Pro, ještě vyzkoušim aktualizaci audia, jinak bude muset záplata pryč :(

Nemyslím si, aj na W2k vychádza málo záplat, ale stále vychádzajú. MS však už svoje sily a energiu venuje Viste, podobne aj ostatní, hľadajúci v XP bezpečnostné diery. Je to asi ako s W98 - záplata ani vírusy naň prakticky nové nie sú žiadne, čo však neznamená, že neobsahuje ešte nezaplátané diery

w98 už microsoft nezáplatuje. Je to asi půl roku. Oficielně to ukončili

nechápem čo si tým chcel povedať. Ja viem, že už nie sú podporované, príklad W98 som použil analogicky a snažil som sa naznačiť, že keď naň nevychádzajú záplaty, neznamená to, že stále neobsahujú diery

nechápem čo si tým chcel povedať. Ja viem, že už nie sú podporované, príklad W98 som použil analogicky a snažil som sa naznačiť, že ja keď na ne už nevychádzajú záplaty, neznamená to, že ešte stále neobsahujú diery

aha. Já jsem myslel že to nevíš.

žuádný O. S. není neprůstřelný. Proč by zrovna XP měly být výjimkou?

to David:Však se taky na netu píše,že se tahle záplata nesnáší s ovládacím panelem Realtek HD Audio. http://cdr.cz/

No vidiš to, nečtu všechno :)aktualizace audia od GIGABYTE pomohla :)

hihi, videl uz niekdo sito bez dier?