Zdvojený obraz na monitoru

Zdravím. Mám problém s občasným zdvojením obrazu na monitoru při přechodu z režimu spánku monitoru. Stává se mi průměrně tak jednou denně, že když monitor usne a pak probudí, tak je obraz zdvojený (vypadá to jak neodstraněné prokládání u videa) a pomůže jedině restart počítače. Mám monitor Benq GW2765 a grafiku Nvidia 1080Ti, monitor připojený přes display port a rozlišení 2560x1440, W10, nejnovější grafické ovladače. Když jsem monitor míval připojený k notebooku s W10 přes HDMI, tak se mi to nestávalo nikdy. Obrázek vypadá takhle: http://i68.tinypic.com/2hx21j4.jpg . Obraz zdvojený není, když si vytvořím screenshot, tak tam nic zdvojeného není, jedná se o to, co vidím na monitoru. Díky za tipy.

Odpovědi na otázku

tuto se mi delo na starym NB taky - Win 10 a QHD display pripojenej pres DPale delo se mi to tak 1x do mesice, tak jsem po pricine nepatral a neresil jsem tokazdopadne zbavit jsem se toho dokazal bez restartu - stacilo se prihlasit a pak locknout PC a tim se mi to spravilo a prihlasil jsem se znovu...

zkusil bych restartovat ovladač grafiky, případně změnit do testu (tedy s navrácením do původního stavu) rozlišení.

Vyskusat tento monitor na inom PCVyskusat iny monitor na tomto PCVyskusat iny kabelVyskusat iny vystup na grafickej karteVyskusat preinstalovat ovladace GK...