» Poradna » Mobily

Zdvojené kontakty HTC Sensation

Zdarec,mám telefon HTC Sensation Z710e s Androidem 4.0.3. Když zkopíruji čísla ze SIM do telefonu tak v aplikaci telefon jsou ty čísla 2x.V aplikaci lidé jsou ty čísla správně ,pouze 1x.Věděl by někdo jak ty čísla mám nahrát nebo udělat,aby v té aplikaci Telefon byla pouze 1x a ne zdvojeně ?

Odpovědi na otázku

Někde ve správci telefonních kontaktů se dá obvykle nastavovat, které skupiny kontaktů zobrazovat.Např. zobrazovat kontakty ze SIM, z Účtu Google či Skype atd....

Jak je aplikace Lidé tak nahoře je Telefonní seznam položka,ale nejde to odfajfknout ta Sim karta ani Telefon