Zdroje Fortron

Chci si koupit zdroj fortron,ale při výběru mě zaskočil fakt,že tato firma dělá "obyčejné" zdroje řady PNF a potom při stejném výkonu mnohem dražší zdroje 60THN(ty mají snad podporu atx 2.0). Takže se chci zeptat,zdali pak si mohu koupit ten obyčejný,když mám case Eurocase řady ML 54(nebo tak nějak,asi půl roku starý) a v něm p4(775), grafiku v pci-e, ddr 2 paměti a sata disk. A když už sem v tom psaní. Myslíte,že počítač o konfiguraci P4 3.0GHz(775),6600Gt pci-e,1GHz DDR 2, 120GB sata disk, dvd čtecí mech., dvd-rw mechanika a disketa v i925x čipsatu utáhne 350W zdroj(podle propočtů mi to vycházelo,ale nemusel sem vycházet z relevantních hodnot)?. Díky moc za každou radu.

Odpovědi na otázku

kup si thermaltake v2.0 napriklad zo serie purepower od 420W alebo rovno neskutocne drahy TT s EPS12V ked budes menit dosku s cipsetom i945-955 //8pin cpu napajanie// ... ako u mnaxvilu pockam a idem do pentia D

THNko 350W to v pohodě utáhne. PN už by mělo problémy.Pro člověka nade mnou - Rozhodně doporučuju Fortrona, minimálně už z toho důvodu, že Thermaltake je předražený a nekvalitní... jen si prohlédněte diskuze a uvidíte, kolik jich nevydrželo. Fortrony jsou osvědčená kvalita za rozumnou cenu.

já bych si už míň jak 400w nekupoval. ano fortron 350w by to asi utáhl ale kvalitní zdroj nekupuješ každý rok tak radši rezervu