Zdroj

Dobrý deň. Utiahne zdroj corsair CX450M procesor AMD ryzen 5 2600x (95w)Grafickú kartu GTX 1060 3gb? Za odpoveď ďakujem. Pekný zvyšok dňa.

Odpovědi na otázku

Ano, ale dnes bych jiz zdroje horsi nez s certifikaci GOLD nekupoval.

Ano. Ovšem vzhledem k předchozím dotazům, co jsi zplodil, pokud komponenty hodláš montovat sám, tak raději najdi nějakého inteligentnějšího a manuálně zručnějšího tvora v okolí. Třeba Papouška vlnkovaného.