Zdroj

Dobrý den,chci se zeptat, potřebuji nový zdroj do mého pc... v desce mám 1x 24 pin a 1x 4 pin (takovej ten čtverec nwm jak se tomu říká) pak mám 2 HDD a do těch mám takovej ten konektor bez pinu (tky nwm jak se jmenuje) a 1x SSD s 4 pin konektore (tohle je ten jak jsou ty piny vedle sebe je to taková placka :D ) třen samej konektor potřebuju i do mechaniky. Pak mám GK Nvidia Geforce GTX 280 a tam je potřeba 6 pin a 8 pin. Chtěl bych aby ten zdroj měl aspoň 400W a aby nebyl moc drahý.Doufám že z textu pochopíte co potřebuju.Předem díky za rady :)

Odpovědi na otázku

Co znamená "aby nebyl moc drahý"? Specifikuj pojem "moc drahý".

Nenapsal jsi co máš za procesor.. a jaký je důvod koupě nového zdroje? Zdroje nejsou ani tak o napsaných wattech jako spíš o kvalitě.