ZDROJ

zdravím. ve starem pc mam furtron blue storm II 500W a ted mam obědnane nove soucastky pc
ASUS M2N-SLI Deluxe
AMD Athlon 64 X2 6000+ 125W BOX
A-Data Vitesta EE 4GB (kit 2x 2GB) 800+ MHz
Thermaltake VB6000BWS Swing
A NVIDIA 8800GT
a ma otazka zní jestli bude stacit 500W zdroj protože ta 8800GT chce minimalne 400W zdroj a ten cpu žere 125W a ktomu budu mit ze stareho pc 2X250GB disky + 2X dvd romky pořad mi neni jasne proc davaji k tem kartam 400W minimum na zdroj. (myslim si ze je to asi pro celou sestavu tech 400W ale nejsem si jist.)
případne jakou watovou rezervu budu mít? díky za odpověd

Odpovědi na otázku

Ano tech 400W je mysleno pro celou prumernou sestavu s 8800GT. Ten 500W Fortron to utahne.

aha tak to jo takze asi budu mit dobrou rezervu ne?

Jo, v klidu, moc se nezapotí.

Stacit bude v pohode.

stacit bude,jestli to muzes zmenit vem 4850 nebo 4870