» Poradna » Ostatní

Zdroj

Včera se mi začalo z PC ozývat vrčení, jako když jede náklaďák. Dnes jsem bednu otevřel a zkoušel zastavovat větráčky na grafice a procesoru, ale těmi to neni. Vypadá to na ten ve zdroji. Myslíte, že to ještě půjde nějak opravit, nebo to vypadá na koupi nového?

Odpovědi na otázku

staci vymenit ventilator v zdroji, ale ak sa tomu nerozumies, nechaj vymenu ventilatora na niekom kto tomu rozumie alebo nech ti to spravia v nejakom servise, sam sa v tom radsej nevrtaj lebo by ta to mohlo aj zabit.

A když to nezabije Tebe,může to zabít PC.Prostě se časem zadře ten větrák,přehřeje se zdroj,vyhoří a vezme sebou na věčnost případně i polovinu komponent v PC.