Zdroj pro GTX 1080.

Zdravím mám otázku dnes jsem si objednal MSI GTX 1080 a nevím jestli tento zdroj bude v pohodě či ne:https://www.czc.cz/zalman-zm500-lx-500w/1319... Procák je I7-4770.

Odpovědi na otázku

Tohle fakt neni dobry zdroj!Treba tohle bude OK: https://www.czc.cz/corsair-cx-series-cx550m-... . (A nejde vubec o tech titulnich 50W navic, i tech 500W je bohate dost. Jde o kvalitu a realne schopnosti tech zdroju.)

Proč myslíte? mám ten zdroj delší dobu a nikdy s ním nebyl problém.

Jeden z nehorších šrotů, které můžete mít v PC. Pokud chcete třeba vyhořet, vřele doporučuji jeho další používání zejména v zátěži, jakou udělá 1080

Není nad to kupovat grafiku za 16 litrů, ale zdroj mít/kupovat ty největší šroty...

Tak nejak. To uz je vyslovene perverzni detail. :o(Na druhou stranu - pokud jeste nevyhorel, aspon ma kliku.

Když ten zdroj BFU tak láká ušetřit, FPS to stejně nepřidá...na boku Corsair, Seasonic, Crono, WhiteEnergy mají stejný nápis 650W, tak proč připlácet více? Až zkušenosti ukáží, jak je zdroj klíčová komponenta, na které se opravdu šetřit nesmí...

Protoze uz ho jini, moudrejsi, otestovali. Tolik konkretne. Protoze je nerozum pouzivat jakykoli(!) zdroj, ktery nema aspon 80Plus Bronze certifikaci. To k obecne casti problemu.

Aha děkuji za upozornění chlapy. Mohli by jsme mi poslat nějaké návrhy na optimální zdroj kterej bych do toho měl strčit? Cena do 2,5k cca. Počítač byl skládán někým když sem byl mladší a tolik o pc nevěděl natož si poskládal vlastní a teď dělám GPU protože ta co tam je novější hry už nezvládá.

Už tu máte, Corsair i Seasonic jsou kvalitní zdroje. U nich nejsou žádný zázrak pouze nejlevnější zdroje (Corsair VS a levné OEM série Seasonic), ale nedá se prakticky šlápnout vedle. Rozhodně nebudou ohrožením pro Vaše komponenty žádné zdroje této značky. Já doporučuju ten Focus+ (viz níže). Mám ho doma, je to tichý a bezproblémový zdroj. Navíc při záruce 10 let máte jistotu, že výrobce zdroj neošulil, protože by to šlo na jeho triko

Mimo pravopisné chyby v prvé větě, jakýpak procesor se koná? To je také, kupodivu, další náročný elektrický spotřebič.

Nebo tenhle:https://www.czc.cz/seasonic-focus-plus-550w/... Specifikace účinnosti Gold+, semipasivní chod, plná modularita, japonské kondenzátory a záruka 10 let...