Zdroj pro GK

Ahoj, chtěl bych se zeptat zkušenšjsích, jestli můžu do pc se zdrojem 350W dát grafiku HD5750, na krabici píšou že by měla mít zdroj 450w, ale nevím jestli to třeba nepůjde i na ten slabší. Dík a hezký silvestr přeju

Odpovědi na otázku

Jakou máš značku zdroje? Jestli hodně kvalitní a zbytek sestavy není moc silný, mohl by to utáhnout, ale lepší by byl asi silnější

Přijde na to, co je to za zdroj ten 350 W.
http://forum.zive.cz/viewtopic.php...

Ta grafika moc nežere, pokud u toho nebude přetakt. čtyřjádro a padesát disků, tak bych čekal max spotřebu okolo (pod) 200W. Tj, pokud je to zdroj kvalitní, tak nebude mít problém (maximálně bude v zátěži hlučnější). Pokud je to ale deset let starý Eurocase, tak bych okamžitě měnil za solidní 400W.

On údaj o Wattech zas tak moc neřílá:

noname výrobci v tom dost lžou a pokud je zdroj starší, jeho výkon se snižuje tak jak stárnou elektrolytické kondenzátory zdroj.

Ve 2D ti to poběží určitě.

Jak se to bude chovat ve 3D zatížení neuhodne nikdo.