Zdroj pro FSP Fortron CST110?

Dobrý den. Pořídil jsem výše uvedenou skříň. Dovnitř bych rád dal i3 12100f a desku Gigabyte B660M DS3H AX DDR4. Grafiku použiju GT 1030. Jaký zdroj bych měl, prosím, pořídit? Mám obavy ohledně nedostatečné délky kabelů... Uvažoval jsem o Corsair SF450, respektive Seasonic Focus SGX-500. Děkuji.

Odpovědi na otázku

seasonic

Zdravím! Znamená to, že u Seasonicu se v případě této skříně nemusím obávat? Děkuji.

skrinu pisu sfx, zdroj pisu sfx, SS je jedna z najlepsich firiem vyrabajucich zdroje.. nevidim nikde problem. Ak sa ti do tej bedne zmesti doska a zamyslany chladic..

ja by som si rozmyslel tych "par korun" a zobral i3ku s grafikou. Dedikovanu zatial nie. Ked zistis, ze integrovana nevyhovuje, vzdy mozes dokupit.

Gt 1030 již mám, asi dva roky. Jde mi pouze o to, abych nemusel ke zdroji shánět ještě nástavce.