» Poradna » Ostatní

Zdroj napájení - rozdíl

LSR by měl být novější a lepší než starší RS.Přesto konkrétně tento typ stojí všude méně než starší verze RS proč?https://www.czech-meanwell.cz/meanwell/LRS-35-12-Mean-W... https://www.czech-meanwell.cz/meanwell/RS-35-12-Mean-We...

Odpovědi na otázku

Myslíš že my tady známe cenovou politiku firmy Meawell? Prostě se tak rozhodli, možná aby podpořili prodej nového typu. Možná je použito méně součástek (novější, úspornější zapojení)...co my víme. Prostě je levnější než starší verze.

Třeba:COLD START 36A/230VACCOLD START 45A/230VACHledej, Šmudlo!! Místo obrázků ovšem datasheety, na které jsou tam odkazy.

Možná, nevím který má ten mešní proud při náběhu, ale to je myslím i jedno, ani to není zas takový rozdíl. Jiné novější zapojení, méně součástek, prosazení nového typu nižší cenou...

Tak já to jen prolétl, ale přeci za NĚHO nebudu študovat rozdíly v dokumentaci?

Já taky ne, ani si ty zdroje nebudu kupovat abych studoval jejich zapojení. Jen odhaduju proč je ten novější levnější.