Zdroj k PC

Dobrý den, mám tento počítač: http://www.lenovoshop.cz/lenovo-dt-h50-50-i5-4460-... Kupuji do něj novou grafickou kartu: https://graficke-karty.heureka.cz/gigabyte-gv-n1060ixoc-3gd/ potřeboval bych nějaký zdroj do 1800 Kč. Díval jsem se na tydle: Corsair CX550M 550WFractal Design Integra M Který by byl lepší, v případě jaký? Pasovalo by vše ? Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Zapomněl jsem dodat ten zdroj: Fractal Design Integra M má 550W

To je celkem jedno, ale CX má záruku 5 let, Integra jen 3 roky. Navíc klidně můžeš koupit i 400-450W zdroj. Ono to více jak 200W žrát nebude. Takže klidně CX450M nebo podobný.

Ani jeden. Za tyhle peníze Be quiet! PURE POWER 10 500W

Oba uvedené zdroje patří mezi špičkové. Při provozu do 50 % zatížení jsou velmi tiché.Jsou stavěné pro umístění do spodku bedny.

Prosím. Když tomu nerozumíte, nemaťe lidi. Tyhle zdroje rozhodně nejsou špičkové. Ani doporučení vhodné.

Zdroje v této cenové jsou vždy s nějakým kompromisem. Pokud tam vidíš nějaké extrémní mínus nebo naopak plus, buď konkrétní. Jinak je to jen plácnutí do vody.Každopádně ani s jedním z uvedených chybu neudělá. Všechno to jsou slušné zdroje. U CX byly poslední dobou zaznamenány problémy se špatnými větráky (některé byly hlučné), snad už se to vyřešilo.

Takže to nebude pasovat ? Můj starý 280W zdroj je umístěn na vrchu bedny.

Pokud je to standardní ATX bedna, musí být možné zapojit jakýkoliv ATX zdroj i do vrchní části bedny.

To je jedno. Pozici nahoře zvládne bez problémů.