Zdroj k pc. Mají stejné konektory?

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli všechny zdroje mají stejné konektory, protože nerad bych si koupil zdroj, který mi do pc nesedne :) díky za odpověď :)

Odpovědi na otázku

Ano, navíc i zdroje rozměrově jsou přesně uvedeny u každé skříně podle norem.

díky moc :)

NEmaji.1. Některé zdroje (slabší exempláře) nemaji konektor pro připojení grafiky. Neni to problém protože existují redukce, ale je s tim třeba počítat.2. Pak některé desky maji 8pin přídavné napájení pro CPU, ale většina levných zdrojů má jen čtyři (i když podle zkušeností osmipinová deska se čtyřpinovým zdrojem funguje.3. a pak jen pro úplnost i když se s tim nesetkáš tak některé zdroje maji jen sata konektory na mechaniky a nemaji ty starší.

Asi se musíš podívat který typ podle desky / skříně to je snad jasné. Ale v dané kategorii mají, jinak to nelze.

Martin snad píše něco o desce nebo skříni? Jen žvaníš.