Zdroj k gtx 1050 ti

Dobry den, potřebocal bych poradit ohledne GPU GTX 1050 TI kolik je treba zdroj nebo jestli ma vlastni tusim, ze v sestave mam 300W což je poměrne malo dle meho nazoru bližší info vam neřeknu jen to, že ješte konkuruje 8gb ram a Intel Core i3-2100 Processor 3.10 GHz (3M Cache) diky.

Odpovědi na otázku

Ta karta nemá vlastní zdroj.

Každá grafická karta má svůj vlastní zdroj, říká se mu VRM

Min. 400 W zdroj pro sestavu

Tak na toto stačí i SFX zdroj: https://www.czc.cz/seasonic-ssp-300sfg-300w/... a ještě by se nudil!https://www.czc.cz/seasonic-ssr-430st-t3-430... - více než dostačuje.https://www.czc.cz/seasonic-ssp-350gt-350w/1... - jediná nevýhoda je absence PCIe napájecího konektoru, je nutná redukce, která je obvykle přiložená u GK.

sfx nemusí nutně jít do skříně. Raději bych se držel ATX provedení.

To je jen ukázka, že i takový zdroj nemá s takovou sestavou žádné problémy a není třeba cpát do sestavy takovéto: https://www.czc.cz/approx-gaming-app900ps-90... hrůzy.Předpokládám, že pokud se někdo hrabe v HW, pak má aspoň základy, nebo je schopen použít strejdu: https://en.wikipedia.org/wiki/Power_supply_unit_%2...

Je 300W a 300W. Jsou 300W, které zvládnou i výrazně žravější grafiku, a pak jsou ty co ne. No pak jsou ty 300W, co mají problém napájet 20W žárovku.Takže typ zdroje je dost důležitý. Také by chtělo vědět, zda máte GTX 1050ti s přídavným napájením, nebo bez. Né z důvodu spotřeby, ale zda má ten váš pro to kabel.Takže těžko říci! Takto lze prostě jen doporučit něco nového, protože váš současný neznáme:https://www.czc.cz/seasonic-ssr-430st-t3-430... https://www.czc.cz/evga-500b-500w/185123/pro... https://www.czc.cz/corsair-cx-builder-series... a podobné, nebo lepší.PS: To že ta Evga má psáno 500W nutně neznamená, že je lepší než ty další dva. To jen aby jste nevybíral jen podle watů. Všechny tu vaší sestavu zvládnou se zástrčkou v nose.

chapu, že težko momenralne říct nicmeně sestava je objednana a nyni putuje u PPL vyrobce nebo dodavatel neuvedl zdroj ani zakladni desku po telefonu mi rekl, že to zdroj utahne s tim jsem nejak počítal kupuji ho s tim ze ho potom doplnim HW podle potřeby

Takže PC z druhé ruky ( protože i3 2100). Prodejce se raději jistí a slibuje vše, jen aby se toho zbavil. Jinak by se nebál říci typ zdroje a základní desky. To bohužel znamená, že je to co nejvíce ošulené. Prodejce rozhodně asi nebude slušňák.Už jen kvůli vám doufám, že se mýlím, ale známe svoje.....Doufám, že to alespoň bylo za pár kaček.

Prave ze to neni z druhe ruky je to pouze repas

A je to repas nějakého profi PC (Dell, HP atd.) nebo běžná neznačková skládačka?U té první věci stačí, když uvedeš typ PC (to snad víš) a zdroj se dohledat většinou dá. A hlavně ty zdroje v nich jsou většinou použitelné.Horší to je u těch skládaček, kde může být cokoliv od úplného lejna, po výborný zdroj.

OMG, za to jsi dal přes 10k? To jsi se zbláznil nebo co? To reálně nemá hodnotu větší než něco mezi 5-7k (kdo ví jestli). O tom se nic říci nedá. To je obyčejná skládačka, takže nic konkrétního. Očekávat jde jen to nejhorší možné. Tedy ojebanou H61 základní desku (i když pokud je maximum 32GB, tak by tam mohla být nějaká ojebaná B75 nebo něco podobného) a nějaký nepoužitelný rádoby zdroj typu Eurocase, Crono, Maxpower, Whitenergy a podobná lejna.Kupovat skládačku, u které není uvedená přesná HW konfigurace, je naprostá blbost. Je to zajíc v pytli. Osobně bych objednávku zrušil nebo to vrátil do 14 dnů.

Jen pro ukázku:https://pc.bazos.cz/inzerat/72715161/Prodam-P... Stejná cena. Jen tam není LCD a OS. Ale je tam podstatně lepší CPU, je tam i slušná grafika, dobrý zdroj i deska (celá HW konfigurace je známá) a jistě by se to dalo ukecat na nižší cenu.Koupil jsi jetou Fabii v neznámé (=základní) výbavě za cenu podobně staré Octávie v plné palbě...

mam zaruku pri nejhorsim to vratim az ho distanu do ruky napisu co tam je za HW kazdopadne nejsem odbornik takze ackoliv to je fabie za cenu octavie neni to konec sveta pokud to bude hodne spatny tak to vratim jestli mirne zbytek dokoupim

http://www.luneco.cz/main.aspxhttp://goo.gl/i8YlWOMno, to je opravdu "značkové"! Co vás donutilo k nákupu v takovém kvelbu, to doopravdy nechápu.

Tak ale pivo capuju dobre :)

To pochybuje, je to u Jižního nádraží a okolí je převážně obýváno snědšími Indoevropany a agentury v okolí mají i ubytovnu(y).

Obcas nejaka nadrazni hospoda dokazala prekvapit a nektere zaplivane putiky na tom s pivem nejsou spatne - sam obcas lezu tam, kam by normalni clovek uz po nakouknuti nevstoupil.

Popravdě ani nevím nejspíše protože potřebuji počítač, notebook, který teď momentálně mám tahá za nitky denně 5-10 bluescreen jen, že dvakrát poklikám na prohlížeč Opera zbytek, že kliknu na youtube na odkaz taky již ho mám déle kupovaný v roce 2010. Nejsem ten typ člověka co si potrpí na nejlepším zboží za nejlepší cenu prostě jsem vzal to co se mi líbilo aniž bych se poradil s odbornějším člověkěm (tedy předem než jsem to koupil). Nehodlám na tom hrát nové hry stačí mi co teď hraji což je World of tanks, league od legends, Garrys mod, Warthunder, hearthstone což nejsou hry až tak náročné. Na tomhle notebooku co teď mám hraju na minimálních (jinak ultra low), takže nejsem ani moc náročný. :)

Takže jsi to vyřešil tím, že jsi místo toho koupil PC z roku 2011 neznámé (=pochybné) kvality za šílenou cenu?

jo nejspíš jo ale, tak když bych kupoval z roku 2017 vyšel by mě na 30k +, takže jsem si koupil starou ojetou fabii misto luxusni octavie chapu, že zkusenejsi clovek šahne po nečem lepším ale to ja nejsem když pujdu do obchodu s jidlem a koupim si jablko plny pesticidu sere me to, ale dalsi den když tam jdu znova stejne si ho zase koupim je to prosty proste dnes na kvalitu mensi firmy nehledi chcou jen penize nic vic za kvalitu kterou nabizi ale stejne ta kvalita je nizsi

jinakZdroj: hedy atx p-pfc udajne 400Wzakladni deska: asus p8h67-m

Hm, takže lejno. Alespoň trochu slušný 400W zdroj musí na +12V zvládat minimálně 90% výkonu. Tedy minimálně cca 360W. Tento starodávný* kepl umí jen 264W.* Zastaralý byl již v roce 2011.Ta deska není nejhorší, ale žádný zázrak to není. Pod i3 ale stačí. Každopádně až ti deska chcípne, budeš namydlený. Staré 1155 desky už se dávno neprodávají a ani v bazarech jich moc není. A pokud ano, jsou to levné keply s H61 (=absolutní odpad) a ještě stojí nesmyslně moc peněz.

To už je tvoje věc. Já bych se toho zbavil. Když to ale vezmu kolem a kolem, tak s 11k (ta "sestava") + cca 4,5K (za GTX 1050 Ti) + cca 1500,- (to vyplázneš za zdroj, až zjistíš, že je tam místo zdroje jen lejno) jsi cca na 17000,- a za to už složíš nové PC s plnou zárukou postavené na G4560 a zárukou 3 roky (brát jako nástřel ne doporučenou sestavu, to bych se nad tím musel trochu více zamyslet):https://www.czc.cz/6ar8v8tg54gac98tshgjsvms0... Zdá se ti Pentium G4560 podle názvu horší než i3-2100? Zdání klame:https://goo.gl/qDy9luŽe v tom není Windows? Není. Ale to v té jeho také ne. Sice tam píše o Windows 10 Pro, ale ty tam má na 100% jako "z druhé ruky" takže si je můžeš ukrást sám nebo si za pár stovek koupit štítek W7 Pro a udělat si "Upgrade na W10". Suma sumárum, stejná cena, lepší PC, větší SSD, větší a lepší LCD a hlavně - vše je nové (tedy o 6 let novější) a většina věcí má záruku 3 roky!

jenže až chcipne deska už je možný, že budou počitače jiný než ted nebo budu mit jiny pocitac ted mam tohle az treba nebude stacit koupim jiny. notebook co mam jsem tahal 7 let stacil doposud a taky to neni A trida nvidia quadro fx 770M s intel p8600 2.40ghz

Ty jsi opravdu tatar. Ta deska může chcípnout kdykoliv. Klidně hned po koupi. Už teď je cca 6 let stará a 1155 desky pomálu ale jistě vymírají. Takže k její smrti máš dost blízko.Já bych to vrátil a koupil fungl nový PC z kvalitních dílů v záruce. Jak jsem ti ukázal, vyšlo by to velmi podobně. Ten "repas" je vyloženě ekonomická katastrofa. Ale to už je tvoje věc.

"...prostě jsem vzal to co se mi líbilo aniž bych se poradil s odbornějším člověkěm (tedy předem než jsem to koupil)..." Takže co teď tady po lidech chcete?!"...takže jsem si koupil starou ojetou fabii misto luxusni octavie..." Houbelec! Když už takové přihlouplé přirovnání, tak rozpadající trabant místo ojeté Fábie!Asi tak, politicky nekorektně, jste ňouma.Notebooku asi možná nebude nic jiného, než neschopnou administrací rozdrbaný a zamalwerovaný operační systém.

chtel jsem poradit ohledne zdroje k gtx 1050ti nybr jsem se dozvedel ze mam casovanou bombu kterou nesmim mit zatim co vim, ze vse je k ho.. a co nevim kdyz cse úojede v poradku jaky budu mit postih dejme tomu ze mi deska nevybouhne pri podepisovani smlouvy v cem se muzu zadrhavat treba ve vykonu zatim slysim jen negativni veci

A chtěl jste snad číst, jak jste nádherný, chytrý a úžasný?! Nač se tedy ptáte "blbců", co mají trochu přehled a dokonce snad i technické vzdělání, když sám vše víte lépe a peníze máte na vyhazování?! Rady ke zdroji byly již na počátku! Valná většina předpokládala starou sestavu okolo pěti tisíc. A pokud repas, pak se má na mysli sestavy od výrobců PC, tj. Dell, HP, FS, Lenovo, atd. a obvykle firemní řady produktů, nikoliv skládačku od podřadného garážníka.