Zdroj a grafická karta

Zdravím,rád bych se Vás zeptal, zda bude vše fungovat správně a zda rozjedu Assassin's Creed 3 s DirectX 11 na vysoké detaily, když koupím do sestavy HP Pavilion p6300cs zdroj Corsair HX450 a grafickou kartu MSI N560GTX-Ti Twin Frozr II/OC. Dle mého názoru ano, ale vždy je lepší se s někým poradit.

Odpovědi na otázku

A nedelas si kozy?

Tady to mate zmereno: http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/2... . Aby Vas dotaz daval smysl, musel byste uvest rozliseni, v kterem hodlate hrat / ma Vas monitor.S touhle sestavou to pojede pekne.

Můj monitor má rozlišení 1680x1050 a rád bych věděl, zda utáhnu nejnovější hry (BF3, AC3,...) na vysoké detaily pokud do sestavy HP Pavilion p6300cs pořídím lepší zdroj a grafickou kartu. Jakou byste mi doporučili GK tak kolem 3 500 Kč? Byla by dobrá již zmíněná MSI N560GTX-Ti Twin Frozr II/OC pokud bych ji sehnal za nižší cenu například na aukru nebo máte lepší doporučení?