Zdroj 500w a grafika GTX 770

Dobrý večer, bude mi k mé grafice gigabyte GeForce GTX 770 WindForce 3X 2GB stačit zdroji Seasonic 500W SS500ET- Bronze ???

Odpovědi na otázku

Nedohledal jsme celkovou spotřebu, ale v testech s přetočenou i7 nešla spotřeba celého pc přes 400W. (jako odhadem má tak 200W +/- a i podle slotů nemůže jít přes 300W) - ten zdroj dá na 12V větvi 410W.Takže záleží i co zbytek pc, ale mělo by to být ok...

Mám pracák intel core2 quad Q9500 a ještě by mohly žrát 3 hdd

Bude to ok i s ic2q ?

Pokud je ten zdroj v pořádku, tak by to měl zvládnout. A dokonce i v zátěži by měl mít ještě nějakou rezervu, byť ne moc velkou.