Zdražení komponent a PC

Zdravím, zaslechl jsem cosi o tom, že v blízké době se mají zdražovat komponenty a PC až o 15%, věděl by o tom někdo něco víc? jsou to jen fámy, nebo ne?

Odpovědi na otázku

vsecko se zdrazuje, ja zase slysel ze se vse zlevni o 30% protoze skonci ,,snkce" a taka Singerovné s odchodem stavajiciho guvernéra CNB

Keby len zdraží, ale digitálna elektronika vrátane telefónov nebude k dostatiu, leda ak v Tuzexe na poradovník, fronty pred vchodom "jak bejk". Je nutné sa predzásobiť týmito nadčasovými a morálne nestarnúcimi prístrojmi, aj do sekretára, namiesto porcelánového jeleňa.

Vše záleží na kurzu koruny vůči dolaru. Odhadovat trend je spekulace.

Myslíš tohle? http://www.zive.cz/bleskovky/pocitace-budou-... Hlavně, že nebude 3 km fronta u benzínek, jak za bolševika.

Kedy bola za bolševika fronta 3km u Benzínek?

Například při zdražení ze 2,10 na 4,50, za 4,50 na 6,50 a a naposled při zdražení na 8,50 (jde o Speciál - Super + 50 haléřů)

Nebo občas, když prosákla "zaručená zpráva", že se zdraží. To bylo k vzteku, když jsem někam potřeboval jet a musel jsem přes dvě hodiny čekat u pumpy, protože jsem byl na suchu.A naposled se stáli fronty při transformaci, když asi 20 l bylo za 8,- (speciál) na razítko do TP a zbytek asi za 12,- Kčs.

A nemá to náhodou souvislost s tímto: http://technet.idnes.cz/pocitace-zdrazi-microsoft... ?