» Poradna » Windows (a jiné OS)

Zdravím, Win 7 x86, poslední 3 dny nejdou videa ve Firefoxu a to jen v Novinkách

Zdravím, Windows 7 x86, poslední 3 dny mi nejdou videa ve Firefoxu a to jen v Novinkách, jinak jdou všude. Možná, že se tomu říká Streamy, nevím. Adobe Flash Player je nainstalovan, poslední verze, Servis pack též. Prosím, nevíte, co mám doinstalovat, aby to šlo? Děkuji Vám za rady, pány z poradny zdraví Mirek.

Odpovědi na otázku

Zdravím, problém je vyřešen, obnovil jsem systém ze zálohy, tam to funguje. Zdraví Mirek.