» Poradna » Programy

Zdravím sráče z poradna.netu

http://pc.poradna.net/question/view/119680-hemz... ty, blbe voděvzdorný, když nevíš, co je Trontheim, tak to napiš do Googlu, protože idioti, na poradně netu to neví...:-Q

Odpovědi na otázku

Filcka nezlob, nebo budeš zase škemrat o přístup. Tady máš poslední možnost, tak nesér, prde.

Opravdu zajímavá dedukce, skopová hlavo.

ty čurák

Kozomrd a jeho další číselný klon.

Že jim to nenapíšeš tam, ty hrdino. Bublat nadávky za bukem dovede každej posera.

Ono mu nic jiného nebývá, protože s jeho způsobem vyjadřování se může projevovat pouze v nemoderovaných poradnách a jiných žumpách. Ale nechejme mu jeho pocit, že je cool king, superman a král všech poraden. Třeba jednou dospěje...

Autor: neregistrovaný - Trontheim [195.175.37.xxx] Datum: 11.04 22:51Titulok: Re: Jak rozchodit Jabber, pokud jsou dostupne pouze porty 80 a 443 Odoberať reakcie:OdpovedaťNa poradně.netu je plno vyjebaných chytrolínů, tam ti určitě někdo poradí, trubko.Autor: headshrinker Datum: 11.04 23:20Titulok: Re: Jak rozchodit Jabber, pokud jsou dostupne pouze porty 80 a 443 Odoberať reakcie:Odpovedaťhm, keď tak čítam tvoj príspevok... ale vieš či, vlastne to nemá zmysel riešiť. Sám si sa teraz predviedol.originálny headshrinker© vystupuje od 10.04.2007 výhradne ako registrovanýProsím ospravedlňte dotyčného prostoduchého, ktorý sa za mňa vydáva.Autor: Jan Fiala [WWW] Datum: 12.04 06:11Titulok: Re: Jak rozchodit Jabber, pokud jsou dostupne pouze porty 80 a 443 Odoberať reakcie:OdpovedaťTady je spousta lidí, kteří propagují Jabber. Takže bych čekal, že se najde někdo, kdo má zkušenosti.Podle tvé reakce soudím na chytrolína, který dělal na poradna.net bordel a byl vykázan, takže si musí léčit komplexy jinde.Co můžeš udělat dnes, odlož na včerejšek.Autor: neregistrovaný - Trontheim [195.175.37.xxx] Datum: 12.04 16:53Titulok: Re: Jak rozchodit Jabber, pokud jsou dostupne pouze porty 80 a 443 Odoberať reakcie:OdpovedaťOba dva tvé předpoklady jsou mimo mísu, ty arogantní hovado.Autor: Jan Fiala [WWW] Datum: 12.04 17:57Titulok: Re: Jak rozchodit Jabber, pokud jsou dostupne pouze porty 80 a 443 Odoberať reakcie:OdpovedaťVelmi mě těší, že můžu aspoň na chvilku komunikovat s člověkem na tvé úrovni. Je to pro mne nezapomenutelný zážitek.Také ti přeju příjemný den.Co můžeš udělat dnes, odlož na včerejšek.Autor: neregistrovaný - Trontheim [195.175.37.xxx] Datum: 12.04 21:48Titulok: Re: Jak rozchodit Jabber, pokud jsou dostupne pouze porty 80 a 443 Odoberať reakcie:OdpovedaťA co jako, pičo? Jaký den, ty hovado? 17:57 je snad večer, dobytku, tak se vzpamatuj, ty namyšlenej blbče.Autor: Sphinx (novy) Datum: 12.04 21:55Titulok: Re: Jak rozchodit Jabber, pokud jsou dostupne pouze porty 80 a 443 Odoberať Ukázat celý příspěvek

..ty sa nauč poriadne šlohovať prezývky...alebo vymaž Linux.

Poradna.net - není to tam co se musím zaregistrovat,abych se mohl zeptat?To byla síla.

Ne, registrace povinná není. Zeptat se můžeš i když nejsi registrovaný. Možná si to pleteš s fórem na Živě, tam se registrovat musíš.

Tak si nejdřív vyzkoušej, kde se musíš registrovat. Ty chytráku. Takový miluju. Rychleji mluví jak myslí.