» Poradna » Počítačové sítě

Zdielanie suborov medzi winXP a macos 8.6

mate niekto skusenost s prepojenim pc s winxp a macintoshom s mac os 8.6? mam dsl router, obidva pocitace sa bez problemov cez neho pripajaju na internet, ale neviem spojazdnit spojenie medzi nimi. netusim, kde mam co zapnut. mam na pc vytvoreny adresar so zapnutym zdielanim, ale neviem ako ho zobrazit na macu, tak isto som zapol zdielanie na macu, ale neviem sa na neho pripojit. nasiel som vselijake navody cez google, ale vacsinou ide o spojenie s mac os X, alebo o platene specialne programy, nechce sa mi do toho zbytocne investovat, potrebujem to len niekedy

Odpovědi na otázku

takze asi s tym nema skusenosti nikto, ale ak bude este niekto nieco taketo riesit, zistil som ze to ide pomocou softu DAVE od spolocnosti Thursby, ktory ale bohuzial nie je free (nezostalo mi nic ine, len najst sn)