» Poradna » Windows (a jiné OS)

Zdielanie pracovnej plochy na 2 monitoroch

Dobrý deň, kvôli aktualnej situácii mám teraz homeoffice a som pripojený cez windows zdielanie pracovnej plochy na môj počítača v robote na ktorom ale používam 2 monitory ale ak som doma pripojil druhý monitor a nastavil som rozšírenie obrazovky tak sa mi zobrazuje zdielanie pracovnej plochy iba na jednom monitore. Dá sa to nejakým spôsobom urobiť aby som to mal na oboch monitoroch? Ďakujem za odpoveď.

Odpovědi na otázku

v aplikacii "pripojenie vzdialenej plochy" daj "zobrazit moznosti, obrazovka a tam mas "pouzit vsetky monitory"

Funguje to. Ďakujem veľmi ste mi pomohli.

este raz mi napises "vy" tak ti dam facku ;)