» Poradna » Počítačové sítě

Zdielanie počítačov cez wifi

mozete mi niekto poradit? mam jeden stolovy pocitac a jeden NB. internet cez wifi router. stolovy pocitac
pripojeny cez lan a NB cez wifi. mam problem so zdielanim suborov medzi tymito pocitacmi. nastavene to je myslim
spravne, lebo zo stoloveho pocitaca sa k NB pripojim bez problemov ale opacne nie. neviete v com moze byt
problem? diky

Odpovědi na otázku

Pokud ti jede ping na druhej comp (a obracene), pak bych ceknul nastaveni Firewallu na stolnim PC, mam to doma taky tak, 1x NB-wifi, 1x PC-LAN, 3x PC-wifi; a vsichni vidi vsechny...

mozes konkretnejsie, moc sa v tom nevyznam