» Poradna » Ostatní

Zde nekupujte, nebo poraďte jak na to.

1) V trefném nízvu: www.todarozum.cz ...
Jsem si objednal CPU AMD Athlon 64 X2 3800+ (AM2) Windsor BOX (35W).
Po objednání typem platit předem, mi vždz příjde:
platební informace - celková cena včetně poštovného, číslo jejich účtu, ale nikdy variabilní symbol.
Po po telefonátu a informaci e-mailem, že nedorazil variabilní symbol a slíbení, že zašlou, nic nepřišlo.
Takže nevéte, jak na tom jste, tedy jen víte, že zaplatit to nemůžete, neboť, na jejich webu je napsáno:

Bankovním převodem

Zboží můžete také zaplatit předem bankovním převodem na náš účet. Zboží je odesláno po připsání peněz na náš účet. V případě platby bankovním převodem vám zašleme emailem platební informace – celkovou cenu včetně poštovného, číslo našeho účtu a variabilní symbol.

Odpovědi na otázku

hmm, rodinnej podnik, samej Mader, ale fungujou už od r. 1996, a mají docela dost odběrních míst - žádné ti nevyhovuje?? HK, Lbc, Pardubky, Vrchlabí, Kolín, Šumperk, Trutnov, Děčín.
Jestli máš pochybnosti a/nebo kupuješ něco dražšího, tak určitě vol osobní odběr. Nebo jestli máš nějaký to město poblíž, tak se tam jeď jen tak "na blind" podívat, omrkni si jak na tebe působí obchod, zeptej se prodavače na nějakou blbost, zjistíš jestli je prodavač ochotnej a jestli o tom něco ví... v žádném případě netvrdím že tohle jsou atributy pro seriózní obchod, ale určitou váhu i těmto parametrům přiložit můžeš...

Serioznost poznas az v okamziku, kdy reklamujes.

Tak na www.elcompsro.cz ... je to jeste lepsi, i pres upozorneni, ze jim shop nefunguje a prihlaseny uzivatel kdyz da neco do kosiku, je odhlasen, se skoro ani po pul roce nic nezmenilo. Teda, uz to prihlaseneho uzivatele neodhlasuje, ale at da do kosiku cokoliv, nikdy tam nenalezne, jakoby to byla cerna dira. Asi shop slouzi jako zasterka.