» Poradna » Web a internet

Zčernání obrazovky

Dobrý den,poslední 2 dny mám problém s přehráváním videí v prohlížeči. Když sleduji video na netflixu i všude jinde a dám ho do režimu celé obrazovky, tak obrazovka zhasne, bliká na ní kurzor, zvuk se seká. Když držím lištu vytaženou namířením kurzoru na čas nebo tlačítko pauza, tak se video normálně přehrává, ale jakmile lišta zajede, tak mám tmu. U stažených videí to nedělá. V rámci udržení zdravého psychického zdraví v období karantény tedy prosím o pomoc.

Odpovědi na otázku

- Sleduji videa na netflixu i všude jinde -> takže videa v prohlížeči? Nebo všude jinde? (dělá to v každém prohlížeči, nebo jen v jednom daném prohlížeči?)- Stažené video se pouští v nějakém přehrávači (Vlc, media player a pod.) počítám, ne v prohlížeči - takže to s tím nemá nic společného- Není udán HW a OS, i když tady to není fatal.Proč nemůže někdo napsat v jedné větě rozumně dotaz :( V rámci udržení zdravého psychického zdraví bych nesměl číst poradnu, protože klesá moje víra v lidstvo. Takže problém je nespíš v prohlížeč -> vyzkoušet jiný, u Chrome sem tohle už několikrát viděl. Případně zkusit aktualizovat ovladače od gpu

Kdybych věděla, jak se zeptat, znamenalo by to, že tomu rozumím a tudíž se nemusela ptát. Zkusila jsem jiný prohlížeč a problém přestal, bude to tedy chrome. Díky za tip.