» Poradna » Notebooky

Zčernání monitoru při hraní

Ahoj.Mám notebook MSI GX620X.8GB RAMCore 2 Duo 2.4GHZnVidia 9600m GT 2GB.Když hraju tekkena,tak mi zčerná obrazovka,stane se to takhle:Zapnu tekkena,vyberu si bojovníka a když má naběhnout zápas,tak zčerná obrazovka,ani zvuk nejde.Tekken mi na druhém NTB s:Intel HD 3000 1GBIntel celeron 1.5GHZ4GB RAMfunguje bez problému na 60fps,tak nevím,proč na MSI 620 to nefunguje.Mám podezření na grafickou kartu,mám doma ještě jednu grafiku 9300m GS,ale než budu grafiku měnit,chci zkusit vše,abychom přišli na to,proč to nejde na této.Mám W7 Ultimate 64bit,včera instalovaný,ten ntb s HD 3000 má W8 64bit,ale windowsem to nebude.Ovladač na grafiku mám ze stránek nVidia,datum ovaldače je 19.12.2013 (nejnovější),zkoušel jsem i ovladač od výrobce notebooku,ale výsledek stejný.Čím to může být?Děkuji.

Odpovědi na otázku

Zkusil jsem do notebooku dát 9300m GS a na té Tekken funguje bez problému,ale jakmile vrátím 9600m GT,tak zase černá obrazovka.Jak je to možné,je zničená GPU?

Tekken již funguje,špatný ovladač.

............Ovladač na grafiku mám ze stránek nVidia,datum ovaldače je 19.12.2013 (nejnovější),zkoušel jsem i ovladač od výrobce notebooku,ale výsledek stejný.