» Poradna » Ostatní

Zcela nepodstatné - "zhroucení" web stánky u Firefoxu

Ahoj všem,rozhodně se nejedná o zcela zásadní problém - spíše (fakt) ze zajímavosti.Rozpad, třeba Seznam, stránky u Firefoxu? Nainstalovaně doplňky "Ad Blocker, Hlídač shopů, Translate...). Máte nějaký nápad? Samozřejmě - Chrome a jiné web browsery zcela bez problémů Nejde o život, možná o kompaktibilitu, ale to není přeci podstatné (lze třeba odinstalovat, po případě přeinstalovat atd.)Znovu - NEJDE O ŽIVOT a asi bych si s tím poradil - jde jen o nápadDíky

Odpovědi na otázku

A zkusil jsi ty doplňky vypnout? Tohle běžně dělají blokovače reklam.

V Edge mám zapnuté prísne blokovanie a veľa webov s tým má problém, len ja nie, mne videá z tik toku nechýbajú, ani sledovanie Metou.