» Poradna » Mobily

Zcela nefunkčnost telefonu

Dobrý den, dnes jsem klasicky v autobuse na mobilu (Lenovo Vibe S1) poslouchal písničky a brouzdal na fb, ale z ničeho nic black screen a od té doby nejde zapnout, nabíječka mi hlásí že nenabíjí. Mobil je po záruce a již delší dobu klesala výdrž baterie, začal se zadýchávat a přehřívat. Dle mého názoru stojí za příčinou baterie, ale chtěl bych se na Vás obratit a zeptat se, zda se s tím dá ještě něco dělat, než je výměna baterie. Díky moc za rady

Odpovědi na otázku

Jen jsem zapomněl dodat, že se k baterii nedostanu.

pokud jsi měl smůlu, mohla zdechnout i základní deska.... Servis by ti měl být schopen udělat diagnostiku a sdělit návrh opravy.

Dobře, zkusím zajít na sevis. Díky

Nic jiného, než výměna baterie, s tím stejně dělat nejde. Ale není jisté, že to vyřeší všechny problémy, spíš ne.