» Poradna » Ostatní

Zboží z USA - jak a kde nejlevněji?

Ahoj,
jelikož mám problém si sehnat boty v mé velikosti a nebaví mě objíždět milion obchodů v mém okolí, kde stejně nic nemají, rozhodl jsem se objednat zboží z USA. Bohužel ale rozesílají pouze po státech a tak nemám šanci. Našel jsem na netu pár firem, co mi to přepošlou, bohužel vůbec nevím, jak to funguje. Mohl by mi někdo ve stručnosti poradit firmu, se kterou má zkušenosti a popřípadě poradit, na co si dávat pozor? Jedná se o jednorázový nákup, takže bych si nechtěl nic předplácet.

Díky

Odpovědi na otázku

www.usaservis.cz Stránky sice vypadají hodně amatérsky a pochybně, ale služby jsou nejlevnější a vše funguje jak má. Mohu doporučit z vlastní zkušenosti.

Jednorazovy nakup? Tak to asi nie. V Europe nic take nevyrabaju? Nezda sa mi to.
No nevadi, nie je to moja vec. Mrkni na clanok a hlavne na diskusiu. Snad ti to pomoze.
http://www.zive.cz/bleskovky/nakupy-v-zahran... ...

co ebay?