» Poradna » Mobily

Záznam zvuku do PC

Dobrý den, chtěl bych si z mix. pultu nahrát zvuk do pc přes program audacity? Prosím Vás nevěděl byste někdo jak? Zatám se mi to povedlo jen jednou a to s hromadou šumu... (zkouším nahrávat zvuk z mobilu) díky

Odpovědi na otázku

Mno, možná by stálo za to upřesnit, co přesně s čím spojuješ, do jakých konektorů a jak a co je účelem toho snažení.

Je to propojené klasickým 3,5 mm jackem. Chci takhle zaznamenávat z mixu co si namixuju. Ale nechce se mi moc připojovat polovinu aparatury, tak zkouším nahrávat zvuk z mobilu

Ježíš, to je jak z chlupatý deky... Jaký výstup propojuješ s jakým vstupem? Kabel není až tak podstatný.Ten mix je v telefonu? Nebo nahráváš mikrofonem telefonu?

Jaký mix? Kam ten mobil zapojuješ, do line in nebo mic "šavle"? Jaká hlasitost mobilu - pravděpodobně používáš výstup na sluchátka.