» Poradna » Mobily

Záznam z TV do PC

Ahoj, mám televizi Panasonic TX-L42FT60B a chci se zeptat zda je možné nějakým způsobem nahraný soubor z tv na usb otevřít v pc.TV si sama zformátuje usb a na pc se to usb ukáže jen ve správě disků.

Odpovědi na otázku

tyhle značkové televize záznam obvykle šifrují a nejde s tím nic dělat. Mohl bys zkusit na PC nabootovat nějaký linux z DVD nebo flash disku a pak do druhého portu strčit flash disk s nahraným videem a uvidíš, zda ho to najde a otevře.Často je ale jednodušší si místo videorekordéru koupit za pár stovek čínský set-top-box značek jako Evolve, Gogen apod. kde to nahrávku nešifruje.

Ne. Všechny značkové TV nahrávky šifrují. Ale poradím ti. Kup si za tři stovky settobbox s usb nahráváním (Evolveo). Pak můžeš se svými nahrávkami svobodně nakládat. A ještě s bonusem, že můžeš nahrávat něco jiného než na co se právě díváš.