» Poradna » Windows (a jiné OS)

Záznam o odinstalaci

Ahoj,neví někdo, kde lze ve Win7 najít záznam o odinstalaci programu? Dík

Odpovědi na otázku

Nejspíš v event logu,ne?

Hmmm, zeptám se jinak, z PC se mi vypařil True Image a nejsem si vědom, že bych jej odinstaloval, prostě v programech není, jen zbytky složek v program files. K PC mají přístup i další lidé, ale nějak se mi nezdá proč by měli být příčinou. event. log mě napadl, ale nevím jak konkrétně a co hedat, jedná se o záznamy z min 30 dnů.

V event logu vies vyhladavanie filtrovat podla rozsahu datumov, typu eventu, levelu eventu alebo podla jednotlivych kategoriach eventov, tym padom sa to vyhadavanie trocha zjednodusi.. Navyse event log vies aj vyexportovat do textoveho suboru a hladat to v nejakom textovom editore.Neviem, ktore Event ID zodpoveda odinstalavovaniu, ale malo by to byt skus kategoriu MSIINSTALLER.

sorry za preklepy, ale robim vela veci naraz, ale evidentne nic poriadne :)