» Poradna » Programy

Závodní simulátor: JUICED

.... uz jste nekdo hrál PC hru Juiced? Napište mi jak jste byli spokojený, pripadne porovnejte s NFSU2.Dík

Odpovědi na otázku

Co ty to mas?.....som videl len obrazky a docela fajn zavody......kde sa to da zohnat??????

Tahle hra nemá se simulátory nic spoločného, obdobně jako NFSU2. Jsou to pusté arkády pro hustořidiče odkojené konzolemi a spol.

Ehm, zda se mi ponekud nevhodne prirazovat arkadovosti k NFSU. Uz jenom fakt ze se na volantu ovlada stokrat lip nez na klavesnici mluvi za to, ze to pusta arkada neni. Pokud premyslis o jaks taks simulatoru, tak ti doporucuju CMR 05, kde si ovsem bez digitalniho volantu moc nezasimulatorujes :o) BYE

...no ved hovorim: Simulator zavodu

... da se sehnat v obchode. Stoji necelych 900,- Kc