» Poradna » Notebooky

Zavirovaný chrome

Zdar, nedávno jsem zřejmě někde chytnul vir na chromu, když občas otevřu nocé okno, vyskočí tam nějaké stupidní reklamy...Addblock nefunguje a AVG si neví radyNějaké tipy jak to odvirovat?Díky moc

Odpovědi na otázku

To se mi parkrát stalo taky. Pokuď je to jen rozšířením či napadením chromu, možná by stačilo odstranit rozšíření či (nejlépe) přeinstalovat chrome. Doporučuji se ale podívat do běžících procesů, jestli tam neběží nějaké podezřelé procesy, o kterých nevíte.

tohle bejva casto jako parametr v ikone zastupce Chromu (a ostatnich prohlizecu). Je tam pridana adresa kde jsou ty reklamy...