» Poradna » Mobily

Zavirovaný android a nepřipojení k wifi

Dobrý den.Hned ze dne na den mi přestalo fungovat wifi. Píše mi to nejprve načítaní adresy IP, nebo připojování, ale nepřipojí se mi to. Mám evolveo xtraphone. Už jsem zkoušela restartovat a podobné věci. Nevíte čím to může být, popřípadě jak to řešit? Díky za odp.

Odpovědi na otázku

Tak pokud ti telefon jde připojit k PC tak stáhnout třeba 2 antiviry nainstalovat a prescanovat jestli najde viry a smaže je mas to v cajku ale pokud ti to nesmaze protože je to SYS aplikace tak musíš root a system app uinstaller pokud nepomůže ani toto tak naloadovat TWRP/CWM (custom recovery) a načíst custom ROM

To jsou zas pitomosti... Ať tam dá těch "antivirů" aspoň 10!

Je to tím, že jsi si koupila nekvalitní mobil od pochybnéjo prodejce a s tím vyrem jsi mě dostala do kolen... Je to tu dnes a denně, prostě na androidu viry nejsou!

Ona mě ani tak nedostala, u člověka co si pořídí tohle tamagoči ani žádné větší znalosti nepředpokládám, ale ten "radil" nad tebou "stáhni si dva antiviry a proscanuj", to je fakt k pláči

no to,že na android viry nejsou je dost odvážné tvrzení .....když budeš chvilku hledat,tak najdeš spoustu appek,které byly odebrány z GP kvůli tomu,že obsahovaly škodlivý kód .... v poslední době třeba některé kopie minecraftu .... případně kopie pokemonu,které zamykaly obrazovku ... a další

Zamčení obrazovky se mi nestalo, ale nemohl jsem se normálni cestou zbavit vlezlé stránky že mám napřes 4 později o 11 virů a pokud hned neudělám .... že mi nezachrání anu poškozenou Simkartu. Což sice byla při absenci simky, jenže jsem nikam na net v goglu nemohl.vyp zap rest mezery i hodinu, baterka ven smaz historie dovedlo potrápit. Píši z něj i bez rotu aj rad

jede normal až na to že mi chybí slova v textu zrovna tady. Před odesláním jsem copy napsaného, tam jen ok

Tak ono je třeba si hlavně uvědomit co je to VIR (a ne, pro android skutečně neexistují, kdo a proč by je psal, že) a co je to ŠKODLIVÝ KÓD. Když si do telefonu někdo dobrovolně instaluje ty tebou jmenované kraviny bůhví odkud, tak se pak nemůže divit že mu klekne system, ale nejedná se o vir pochopitelně.

Podívej se do nastavení, jestli se ti nepřipojuje na jinou wifi, např. souseda. Jiné zařízení lze k wifi připojit?

Někdy to ukáže na radaru, kam se to připojuje. Měl jsem nastaven tp link zlobil připojoval se mi mobil, pak stop. V ntb na radaru bylo znáz že jsem nebyl na svém. V modemu upc je ok

dobrý den chci se zeptat v čem může být problém..mám android pixi 4 a vypadává mi wifi..co dělat děkuji za odpověd..

dobrý den potřebuji poradit ..vypadává mi wifi v mobilu Android pixi 4..co s tím