» Poradna » Programy

Zavirovanej kompl

Bohužel se mi podařilo rozkliknout aktivní odkaz, kterej obsahoval vir.Mimo jine bylo v exe souboru toto:del/f C:\autoexec.batdel/f C:\IO.SYSdel/f C:\pagefile.sysdel/f C:\windows\system32\*.dllSamozřejmě jsem musel přeinstalovat.Po znovu nainstalovani Windows XP Profi, mi to pri instalovani grafiky (ATI SAppfire X800GTO Fireblide) pred dokoncenim instalace zahlasi chybejici rozhrani NET.FRAMEWORK a nedokonci ji.Po repairu systemu to same!Dale mi to neustale vyhazuje ruzne chyby.Prece když jsem preinstaloval a naformatoval hadr(mam 180GB, rozdelenej na 2 sectory, systemovej a datovej- oba znovu formatovane) melo by to po nainstalovani ovladacu pracovat korektne.Diky za kazdou radu k věci

Odpovědi na otázku

zajímavý že to bylo zrovna v EXE souboru, zadruhé bez prvních třech se obejdeš a to poslední systém nepovolí smazat když ovladače vyžadují .net framework a ty ho neneinstaluješ, tak co se divíš ?!

NET FRAMEWORK si musíš stáhnout a nainstalovat. Ještě se podívej jestli potřebuješ 1.0 nebo 2.0, ona 2.0 není zpětně kompatibilní nebo co.

.NET framework neni ani planovan, aby byl zpetne kompatibilni. Taze budes casem potrebovat nekolik verzi frameworku, ktere budou vegetovat vedle sebe.