» Poradna » Windows (a jiné OS)

Zavirovane pc

Zdar, mám problém s zavirovaným pc. antivirus nic nenašel. Nevíte jak se jmenuje to cd na bázi linuxu co se nabootuje a odstraní to?

Odpovědi na otázku

Netinstall?

Za mě bych doporučil systém rovnou přeinstalovat.. Rychlejší oprava by byla zavedení zdravé funkční zálohy.. Záloh samozřejmě není, že..???Opravy všeho druhu jsou k ničemu. Mám na mysli různé druhy šaškáren pokusů o odvirování.. Tam není žádná jistota, a proto tudy cesta nevede..

Jak jsi vlastně vůbec přišel na to, že je zavirovaný?