Zavírání dvířek mechaniky

Kde se dá v počítači nastavit funkce zavřít dvířka mechaniky aniž bych mačkal tlačítko na mechanice? Jeden čas jsem při kliknutí pravým myšítkem na dvd-rom mohl zvolit vysunout (je tam stále) ale i zavřít dvířka mechaniky. Jenže tato volba najednou zmizela. Mám win XP s SP1. Jde to nějak?

Odpovědi na otázku

V SP2  je. Tak to je jedno řešení , ale řekl bych že v SP1 bude taky.

no jo, já jí tam taky nemám. zkusil jsem dát "vysunout", jestli se po otevření nezmění na "zasunout" a nic. teď mám otevřený dvířka

mám SP2

tak do kontextového menu u mechanik podle tohohle http://www.sezob.cz/soft/c/clonecd/clonecd.htm přidává nabídky vysunout/zasunout Clone CD. no a jestli to nebyl Clone CD, tak bych to tipnul na jiný program, který jsi odinstaloval

Dával jsem sice novou verzi cloneho ale připadá mi že to bude mít něco společného s mojí novou dvd palírnou jelikož mi ta možnost zavírání dvířek začala fungovat až po její instalaci a zmizela z nenadání po týdnu (asi sama).Ještě se někdo najde kdo jse s tímto jevem setkal a mohl by poradit!

ja mam klavesnicu od Logitech-u, a tam mam take tlacidlo...stlaacim avysunie sa....stlacim a zasunie...

Pořádná Poradna |  |

Otevřená mechanika slouží na pokládání hrnku s kafem. Proto z bezpečnostních důvodů není v nabídce "Zasunout". Jistě si dovedeš představit, co by natropilo vylitý horký kafe.

Ty jsi ale kecka,konečně jedna smysluplná odpověď,už jsem se bál že tady budou jen seriózní odpovědi na mou otázku HA HA (takže to budu prostě dělat po staru čudlíkem)

zasunout,vysunout,zasunout,vysunout,zasunout,vysunout.....ooooh!to by bylo neco...