» Poradna » Programy

Závěrečné titulky ADOBE premier

Chci požádat o radu, zda-li někdo nevíte, jak na závěrečné titulky v PREMIERu, zkrátka aby se text nebo v mém případě obrázek ROLLoval od začátku do konce... Je tam funkce roll ale ta neroluje neustále, ale je omezena...

Opravdu moc děkuji za jakoukoli radu, moc mi pomůžete, děkuji... Kadeřávek

Odpovědi na otázku

Myslim, ze by to malo ist v Rolling Title Options. Nejaky navod je tu: leyer.profitux.cz ... ...o titulkoch zacni citat od str. 21.

Hrozně moc děkuju, naladil si mě na správnou vlnu - objevil jsem funkci tittles roll kde sem si udělal pole, do kterého jsem vložil texturu s mím obrázkem
Kdybych nějak mohl, rád bych se ti odvděčil...! Děkuju moc!