» Poradna » Programy

Zautomatizování neustálého mačkání tlačitka myši

Dobrý denMám několik desítek GB fotografií a mou chybou je mezi nimi i velká část duplicit. Většinou 3-6 kopií od jedné fotografie. Hledal jsem SW, který by mě duplicit zbavil a nejlepší výsledek mám s programem XNView. Ten najde duplicity, ale mazání je podmíněno neustálým klikáním na křížek v jednom místě.Hledám program, který by za mě křížkoval sám. Stáhnul jsem AutoHotKey, ale to je asi na dýl. Našel jsem sice nějaké návody, ale většinou je to o jednorázovém spuštění nějaké akce. Podařilo se mi nějak vytvořit skript, který neustále kliká, takže budu moci najet na onen křížek a nechám tam myš, ale zase netuším, jak ten skript vypnu, protože cvaká pořád.Nenapadá vás ještě něco intuitivního, jak klikat na jedno místo třeba v 0,1 sekundovém intervalu?

Odpovědi na otázku

Občas používám tento jednoduchýhttp://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/zjednod... Najedeš na místo, mezerníkem nastavíš souřadnice, nastavíš frekvenci, počet kliků nebo čas.... a spustíš.

Prográmek DUPLICATE FILE ERASER najde duplicity ve vybraných složkách a podsložkách. Stačí Jedním klikem zakřížkovat duplicity a dalším klikem na výběr tyto vymazat

Zajdi na github, zadej Auto Clicker a určitě něco najdeš :)

V Autoitu je to triviální! A můžeš si tam dát i podmínku (třeba jestli vyjede nějaký okno nebo až je křížek aktivní atd).A nechápu proč by to mělo být v Autohockey na dýl, když je to odnož autoitu.

"ale to je asi na dýl""Nenapadá vás ještě něco intuitivního, jak klikat na jedno místo třeba v 0,1 sekundovém intervalu?"Tydýt? Autoit:While 1Sleep (100)MouseClick("left", 500, 500)WEnd