» Poradna » Programy

Zatuhnutí PC při nahrávání obrázků z foťáku do PC

Mám foťák Mustek Gsmart mini2 a při nahrávání fotek do PC přes USB port se mi zobrazí okno, kde je napsáno:Došlo k vyjimce na 0028:C000D81A VE VXD VMM (01) + 0000C81A. BYLA ZAVOLÁNA Z 0028:C011268C VE VXD VKD (01) + 00000640a poté mi zatuhne PC.Mám nainstalován software pro stahování fotek z foťáku od výrobce.Mám Windows Me.Prosím o pomocCisak

Odpovědi na otázku

Pokud je chyba v ovladaci a zrejme to tak vypada, moc s tim nenadelas. Jedine vyzkouset nejakou novejsi verzi ovladacu, pokud je vyrobce na svych strankach dal k dispozici.