» Poradna » Notebooky

Zatuhnutí HP EliteBook

Zdravím, měl bych dotaz.Mám pracovní notebook HP elitebook (WIN10) a občas se stává, že z ničeho nic dojde k jeho zasekávání. Zamrzne touchpad (trackball funguje), usb myš se pohybuje trhaně, zvuk se trhá a fungování je notně zpomalené. Když dám restartovat, tak se restartuje, restartuje a nic. Pomáhá vypnout natvrdo a nový start. Občas se to stane 3x do dne, někdy jednou a někdy vůbec. Netušíte, oč by mohlo jít, popřípadě, co s tím? Díky.

Odpovědi na otázku

Zničený disk

... ještě mě tak napadlo, že to začalo dělat po výměně podsvícené klávesnice... jestli to s tím může souviset.

Souvisí to s tím, že je to prostě posraný HáááááááááPééééééééé .. ..a ten honosný název EliteeeeeeeeeeeeBoooooooooook je hovno platnej..

nenávidím, když někdo neodpoví na konkr otázku a místo toho píše, nejspíš pod drogama, odtažité bylbiny. Teď to ale sám udělám: Měl jsem naprosto stejný problém, no... navíc více košatý, i na více ntb. Výměna ovládačů, periferií nebo tak, nikam nevedlo. Musím ale říct, že HP se mnou rostlo, jak v práci, tak doma desítky let. Kombinace sw win + intel a ve finále výrobek HP mi přišlo fajn už pro jejich vzájemnou spolupráci. Jenže v roce 2018 neexistuje horší uživatelská kombinace, aspoň pro uživatele. Díky skořápce značky profitují snad už jen obchodníci. Svého času, jsem se neuvěřitelně já, má firma i rodina, kdy jsem všechny vybavil pouze produkty HP trápil. Na současnou win10, HP s nějakou optimilizací drv kašle, zvláště pak v segm SOHO. Vše jsem nyní vyhodil a přešel po úvaze k jinému výrobci. Výrazně se mi ulevilo. 1000x lepší, od web stránek podpory po užívání, po kompatibilitu s s potřebným. Jiné volby nebylo. SJen doufám, že se brzy nezkazí. Proč tak nekompromisní řešení z mé strany ? IT totiž začalo být pro výdělek klíčové. Žel, HP je mrtev.