» Poradna » Programy

Zatraceny zpropadeny FLASH PLAYER :)

Zdravim, prichazim s prosbou o radu. Internetovy prohlizec (pouzivam Maxthon, ale samozrejme jsem zkousel i Explorer) mi neprehrava Flash animace. Nedava to smysl, je to postaveny na hlavu, nebot jsem provedl vsechny standardne nutne procedury, aby to slapalo. Muj postup: Odinstalace flash playeru, stazena nova verze, instalace - nic. Presel jsem na Shockwave player - nic. Na adobe je ke stazeni jeste neco dotretice, ale tez to neslo. V nastaveni internetu a prohlizece jsem povolil vse, spjate s Active X prvky, prehravani animaci a JAVOU. Javu mam nejnovejsi verze. Flash stale nefunguje - neprahrava s emi streamovane videa, ICQ nezobrazuje flashovy prvky, apod. Nechapu to, mam chut vrazdit :) Prosim o radu, diky moc!

Odpovědi na otázku

Nikdo nic? Prosiiim o radu, jsem bezmocny :)Diky

Skúws AVANTbrouser... tam máš v nastavení povoliť alebo zakázať flash. Stejne je lepší ako Maxton.

Přejdi na LINUX

Chyba nemusí být v prohlížeči, spouštěni skriptů a Active X prvků dokáže zabránit i firewall, například Sunbelt Kerio Personal Firewall. Zkontrolujte si tedy i nastavení v něm. Další příčinou pak může být skutečnost, že došlo k novému způsobu zpracování flash v prohlížečích, další info například na:http://ilblog.sblog.cz/2006/04/21/279

Diky za rady, uz jsem to rozlouskl. Je to divny, nedava to smysl (alespon mne:) ale bylo to aktualizacema Windows. Chybelo mi asi 6 poslednich, tak jsem je doplnil a uz to slape. Zvlastni :)