» Poradna » Programy

Zatížení procesoru

Dobrý den.Můžete mi poradit jakým programem zatížit procesor tak abych zjistil jaké teploty dosáhne s chladičem bez větráku ? děkují

Odpovědi na otázku

prime95

alebo sa nehanbi, napis aky to je procesor a aky mas chladic a ti to odhadneme, nemusis skusat

Hraju si s Ondroid H2 .A chci znát teplotu bez větráčku.

Maximálně ti ho zatíží ten Prime95, když v něm spustíš "Torture test". Ale počítej, že to je opravdu podstatně vyšší zátěž, než běžný provoz, takže teplota s pasivním chlazením poletí nahoru hodně rychle a taky že tím zatěžuješ i zdroj a desku.

stress -c <počet procesorů>