Zatížení procesoru 95% Battlefield 3

Ahoj lidi, mám problém s Battlefield 3. Hraju a začne mi to občas lagovat, tak jsem to neřešil, že bude třeba jen špatné spojení, ale pokaždé, když najedu do správce úloh, když to laguje, tak Battlefield mi zahltí procesor pomalu na 100%, programy atd. asi jen 5%, takže mi bylo jasné, že to není spojením. Zkoušel jsem googlit, vypínal jsem i něco v biosu a nepomohlo, ani vypnutí windows update. Ovladače, bios atd. mám aktuální. Dokonce jsem nainstaloval znovu Windows 10 a nic. Někdy to zalaguje po 5. minutách, pak zase po 15. minutách. Jinak problém trvá cca 3 týdny jinak to vždy šlapalo bez problémů. Zde je video, jak to vypadá ve hře https://www.youtube.com/watchHra je koupená a hraji přes origin. Používám eset smart security a malwarebytes, jako ochranu. Sestava: Windows 10 Professional x64 CPU AMD Phenom II X4 965 Quad-Core (3,4GHz, 8MB, AM3, 125W) Black Edition GPU NVIDIA GeForce GTX 670 MB Gigabyte GA-870A-UD3 (rev. 2.0) RAM 4x2GB ADATA XPG Plus Series 1600MHz SSD Samsung SSD 850 EVO 120GB HDD Seagate Barracuda 7200.12 3.5" 1TB ST31000528AS PSU Seasonic S12II-620 Bronze (SS-620GB F3)

Odpovědi na otázku

1) Zkontrolovat teploty (např programem aida64)2) Aktualizovat ovladače3) Procesor není buhví žádná sláva

1. Teploty v klidu a (při hře)Z. deska - 44C - (49C)CPU - 40C - (51C)GPU dioda - 45C - (78C)2. Aktuální3. Vím, snad to ještě půl roku vydrží, pak plánuji něco lepšího.

MBAM a ESET maji aktivni ochranu oba? Jestli jo, tak bych jeden zlikvidoval.Pak bych se podival na kondici disku a omrknul teploty procesoru.

MBAM jsem instaloval, až když byly problémy s hrou, abych popřípadě zničil nějaký nežádoucí kód. Disk funguje bez problémů. Teploty procesoru v normálu.

Tak to vypadá, že mi to dělá internet a týden si s tím lámu hlavu a zatim nic nepomohlo.