» Poradna » Programy

Zatížení CPU

Mám pentium 4 3Mghz pamět 1G, Grafika Ati radeon X1650.. 256 Mb přesto mi na centrumu u chatu pracuje cpu na 50-100% Chtěl bych radu jak zjistím co mi brzdí pc nebo kterým programem odhalím zpomalení pc? Není snad normální aby na stránce např centrum nebo zde Zivě pokud nedělám žádné akce jako rolování stahování nebo tak jelo CPU na 70%
Děkuji za případné návrhy

Odpovědi na otázku

ctrl+shift+esc > procesy pokud je vytizeni jen u prohlizece, vyzkouset jiny, pokud pretrvava problem, test systemu na breberky

FlashBlock

Děkuji za rady našel jsem ho potvoru byl to lump jménem "Vacfix.exe" v C/widows/system32....... Trojan.
A ten Flashbox je dost dobrá informace, mám prohlížeč Google Chrome ...děkujii za pomoc. Mirek